Nter
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» :)) BANCURI :))
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyDum Ian 11, 2009 5:14 pm Scris de Carla

» joc____POVESTE
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyVin Ian 09, 2009 11:02 pm Scris de ioni

» Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC)
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyJoi Ian 01, 2009 5:45 pm Scris de lexxus

» Protocol de atacare a INACTIVILOR din aliantza ELITE
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyMar Dec 30, 2008 3:04 pm Scris de lexxus

» jocuri__FAZAN
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyMar Dec 23, 2008 9:18 pm Scris de ioni

» Am nevoie de marmura si cristal :) ofer sulf
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyMar Dec 23, 2008 1:55 pm Scris de Carla

» Protcol de atacare a inactivilor din aliantza Riders of Hope
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyMar Dec 23, 2008 11:59 am Scris de lexxus

» Protcol de atacare a inactivilor din aliantza Story About War SAW
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyMar Dec 23, 2008 11:55 am Scris de lexxus

» Protcol de atacare a inactivilor din aliana EDEN
Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut EmptyMar Dec 23, 2008 11:52 am Scris de lexxus

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut

2 participanți

In jos

Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut Empty Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut

Mesaj  Giro Mar Noi 04, 2008 5:22 pm

Am facut acest topic sa postam chestii nu neaparat legate de ikariam.

Ati mai vazut un film bun?
Ati mai jucat un joc fain?

recomand fallout 3 faniilor seriei... l-am jucat vreo 10ore si m-a prins destul de tare ... Razz

Edit: folositi si chatboxul daca sunteti online... mi se pare o alternativa buna la mess Smile
Giro
Giro
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 21/10/2008
Localizare : Brasov

https://nter.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut Empty Re: Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut

Mesaj  allegra Lun Noi 10, 2008 6:52 pm

un film care mie mi s-a parut bunicel - Next.
de asemenea, doua comedii ok - Tropic Thunder si Step Brothers Laughing
allegra
allegra

Mesaje : 17
Data de înscriere : 27/10/2008
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut Empty Re: Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut

Mesaj  Giro Mar Noi 11, 2008 3:12 pm

Tropic Thunder a fost amuzant, mi-a placut. Si la Step Brothers am ras...
Am vazut de curand How to lose friends & alienate people, destul de fain, il recomand.

Pe partea de jocuri sunt Wii addict in ultima vreme....
Giro
Giro
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 21/10/2008
Localizare : Brasov

https://nter.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut Empty Re: Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut

Mesaj  allegra Mar Noi 18, 2008 9:58 pm

Tot la categoria filme, recomand cu placere "Next". Desi e un pic mai "vechi" (2007), e un film care merita.

De asemenea, "After the sunset" (si mai vechi - 2004), imbina placut comedia cu actiunea. Si distributia este una care imbie ! Cool

Si daca suntem la capitolul "ce facem in timpul liber", pot sa recomand si o carte interesanta: "Colectionarul" de John Fowles.
allegra
allegra

Mesaje : 17
Data de înscriere : 27/10/2008
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut Empty Re: Ce jocuri ati mai jucat? ce filme ati mai vazut

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum