Nter
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» :)) BANCURI :))
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyDum Ian 11, 2009 5:14 pm Scris de Carla

» joc____POVESTE
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyVin Ian 09, 2009 11:02 pm Scris de ioni

» Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC)
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyJoi Ian 01, 2009 5:45 pm Scris de lexxus

» Protocol de atacare a INACTIVILOR din aliantza ELITE
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyMar Dec 30, 2008 3:04 pm Scris de lexxus

» jocuri__FAZAN
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyMar Dec 23, 2008 9:18 pm Scris de ioni

» Am nevoie de marmura si cristal :) ofer sulf
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyMar Dec 23, 2008 1:55 pm Scris de Carla

» Protcol de atacare a inactivilor din aliantza Riders of Hope
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyMar Dec 23, 2008 11:59 am Scris de lexxus

» Protcol de atacare a inactivilor din aliantza Story About War SAW
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyMar Dec 23, 2008 11:55 am Scris de lexxus

» Protcol de atacare a inactivilor din aliana EDEN
Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) EmptyMar Dec 23, 2008 11:52 am Scris de lexxus

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC)

In jos

Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC) Empty Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC)

Mesaj  lexxus Joi Ian 01, 2009 5:45 pm

Incepand de astazi 01.01.2009 Avem tratat de pace cu Rejected Heroes(AFC) deocamdata fara atacarea inactivilor din aliante dupa ce se v-a stabili vreun protocol o sa revin cu detalii
lexxus
lexxus

Mesaje : 9
Data de înscriere : 26/10/2008
Varsta : 49
Localizare : Barlad

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum