Nter
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» :)) BANCURI :))
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyDum Ian 11, 2009 5:14 pm Scris de Carla

» joc____POVESTE
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyVin Ian 09, 2009 11:02 pm Scris de ioni

» Tratat de pace cu aliantza Rejected Heroes (AFC)
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyJoi Ian 01, 2009 5:45 pm Scris de lexxus

» Protocol de atacare a INACTIVILOR din aliantza ELITE
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyMar Dec 30, 2008 3:04 pm Scris de lexxus

» jocuri__FAZAN
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyMar Dec 23, 2008 9:18 pm Scris de ioni

» Am nevoie de marmura si cristal :) ofer sulf
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyMar Dec 23, 2008 1:55 pm Scris de Carla

» Protcol de atacare a inactivilor din aliantza Riders of Hope
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyMar Dec 23, 2008 11:59 am Scris de lexxus

» Protcol de atacare a inactivilor din aliantza Story About War SAW
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyMar Dec 23, 2008 11:55 am Scris de lexxus

» Protcol de atacare a inactivilor din aliana EDEN
Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu EmptyMar Dec 23, 2008 11:52 am Scris de lexxus

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu

3 participanți

In jos

Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu Empty Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu

Mesaj  Giro Sam Noi 01, 2008 1:28 pm

Salut,

Ma intrebam cat de ok ar fi sa ii atac pe cei de pe insulele pe care sunt si eu dar nu contribuie la upgradarea minelor.
Ce parere aveti?
Chiar am probleme cu mina de marmura care este numai lvl 14 si inafara de mine si fab33l si inca cineva nu mai primeste donatii de la nimeni si a devenit destul de deranjant


Giro
Giro
Giro
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 21/10/2008
Localizare : Brasov

https://nter.forumgratuit.ro

Sus In jos

Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu Empty Re: Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu

Mesaj  deejuce Dum Noi 09, 2008 11:30 pm

eu zic sa fii diplomat la inceput vorbeste cu cei care nu doneaza iar cu cei care doneaza adunativa vorbitiva si asa poate poate ii faceti pe ceilalti sa doneze Wink eu zic k atacul e ok in ultima instanta

deejuce

Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu Empty Re: Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu

Mesaj  acmilan Dum Noi 09, 2008 11:53 pm

deacort cu dejunce

acmilan

Mesaje : 21
Data de înscriere : 08/11/2008
Localizare : iasi

Sus In jos

Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu Empty Re: Atacarea celor care nu fac donatii pe insula... corect sau nu

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum